Z wykształcenia jestem prawnikiem, ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz jestem absolwentem Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Odbyłam również aplikację notarialną w Izbie Notarialnej we Wrocławiu, od kilkudziesięciu lat zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, zwłaszcza komercyjnymi.

Zdobywałam doświadczenie w kancelarii notarialnej oraz prowadząc obsługę prawną firm. Obecnie jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami oraz prowadzę doradztwo prawne.

Halina Napierała

Ekspert rynku nieruchomości

Pośrednictwo nieruchomościami to dziedzina, w której znajomość prawa jest elementem koniecznym. Dość często stan prawny danej nieruchomości wymaga konkretnych uregulowań. W takiej sytuacji kompleksowa znajomość prawa pozwala zapewnić bezpieczny i szybki obrót nieruchomościami. Właśnie dlatego w naszym biurze nie zostaniecie Państwo odesłani do adwokatów, notariuszy, czy radców prawnych.

Oferty naszych klientów ogłaszamy na licznych portalach internetowych. Opłaty z tym związane są droższe dla indywidualnego klienta przez co mniej opłacalne. Wybór naszego biura pozwala na przyspieszenie procesu kupna, sprzedaży czy wynajmu. Prowadzimy sprawy naszego klienta przez cały czas trwania współpracy.

Wyróżniamy się tym, że nasza współpraca z klientem nie jest oparta jedynie na ogłoszeniu nieruchomości na portalu internetowym. Udzielamy kompleksowych porad prawnych, a także pomagamy w uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości.

Masz jakieś pytania lub chcesz poznać szczegóły naszej oferty?